Odpowiedz 
KlocuchRecenzje - wielka ściema?
Autor Wiadomość
Rilekt Offline
*

Liczba postów: 4
Dołączył: Dec 2012


Post: #1
KlocuchRecenzje - wielka ściema?
Zapewne większość z Was zna użytkownika YouTube - KlocuchRecenzje.
Początkowo uznawany za 'durne' dziecko i niepotrafiące nagrywać, a dzień za dniem zaczynaliśmy podejrzewać, że to troll.
Teraz już jest to pewne że to 'troll'. Nie chcę nazywać to 'projektem' w stylu GR@ŻYNA, ale nazwę to trollem nastolatków. Dlaczego? Teraz dowiadujemy się że było to prowadzone w bardzo nieprofeslonalny sposób i pod publike, aby jak najbardziej się wybić...
Dlaczego tak uważam?
Jak wiadomo, postało forum poświęcone klocuchowi. A założycielem jest niejaki 'Przedluzak' ma on konto na YT gdzie próbuje zdemaskować osobe jaką jest Klocuch. Na filmach KlocuchRecenzje sam Klocuch często podstępnie wspomina o Przedluzaku. ( gdy Przedluzak zrobił film na konkurs o jakimś zwierzęciu gdzie w tle było widać tory, Klocuch na początku wpominał że jedna osoba zrobiła film o zwierzęciu na torach. To nie jeden taki przypadek). Sprawa się ruszyła gdy Klocuch odświeżył swój blog. Nie będę się rozpisywał, bo większośc zawarte jest w tych filmach użytkownika: http://www.youtube.com/channel/UCOwVZr9z...ture=watch
Gzie udowniadnia nam wraz z dowodami, jak Przedluzak, czyli administrator forum o klocuchu, ma dostęp do samego konta KlocuchRecenzje jak i bloga klocucha.
Jaki wniosek?
Kontem KlocuchRecenzje zarządza kilka osób które próbują jeszcze bardziej wybić te konto. Forum zostało stworzone aby dyskutować i tylko tworzyć nowe spekulacje dt. Klocucha. A same próby 'zdemaskowania' Klocucha przez Przedluzaka jest tylko wprowadzaniem w błąd, abysmy mieli o czym dyskutować.
W filmie przedstawione są też dowody pochodzące z forum. Po godzinie od pojawienia się filmów tematy i posty zostały usunięte. Administrator próbuje ewidentnie zacierać ślady.

Wyczuwam koniec tego konta. Ale chyba nie tylko ja. Coraz więcej osób tak myśli, a Wy? Jak myslcie, po tych dowodach Klocuch zakończy działalność?
29-11-2013 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
KlocuchRecenzje - wielka ściema? - Rilekt - 29-11-2013 17:07
RE: KlocuchRecenzje - wielka ściema? - appa - 29-11-2013, 18:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Strona główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS